В Ужгороді невідомі спритники вкрали три гаражі

гаражНевідомі спромоглися викрасти в Ужгороді три гаражі та досить цінні речі, які там знаходилися. 

Крім гаражів, візитери забрали електричний щит з приладами обліку використання електроенергії, холодильник, три морозильні камери, форми для виготовлення садової бруківки, слюсарний інструмент.

– Свого часу сюди приходили якісь люди, залишали записки, у яких вимагали забрати гаражі до 20 вересня, оскільки це їхня ділянка. Дехто з очевидців бачив, що там стояв «Мерседес» темного кольору. Певніше за все, всі три гаражні приміщення демонтували болгарками й вивезли вантажівками. Мій батько пробував вийти з ними на контакт, однак це не вдалося. – розповіла донька потерпілого власника. – Ми звернулися в міліцію й на місце пригоди приїжджала слідчо-оперативна група, яка обстежувала місце події.
Оперативники розповіли, що свого часу до власника підходили невідомі люди, які наголосили, що гаражі тут стоять незаконно, навіть залишали записки, однак власники не вийшли з ними на контакт. Хто скоїв цю великомасштабну крадіжку – наразі невідомо. Контакти, які залишали власникам невідомі, виявилися липовими.
Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які причетні до цього злочину. Цей факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження, розпочато слідство, яке повинно пролити світло на темні обставини цієї історії.
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *