В Ужгороді Москаль поспілкувався з Саакашвілі у невимушеній обстановці (ФОТО)

Про це Геннадій Москаль пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Із двох українських губернаторів на фото один москаль, а один грузин )
Зустрів сьогодні пана Саакашвілі в Ужгороді. Дуже гарно поспілкувалися в адміністрації. Згадали спільних знайомих у Грузії, поговорили про уявну децентралізацію (нічого Київ на місця віддавати не хоче), згадали історію (від часів Австро-Угорщини й дотепер), поділилися досвідом боротьби з корупцією (особливо на митницях) і навіть пожартували про декомунізацію (щодо перейменування вулиць Володимира Леніна на вулиці Джона Леннона).
Розмова вийшла набагато довшою, ніж планувалося, однак воно того варте. Зустрічі у невимушеній обстановці часто бувають корисніші, ніж усякий офіціоз. Пану Міхеїлу сподобалися цукерки і яблука, якими я його пригостив, то тепер при поїздці в Одесу зможу розраховувати у відповідь на хороше грузинське вино! – зазначив голова Закарпатської ОДА.

москаль саакашвілі

Москаль саакашвілі2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Ужгороді Москаль поспілкувався з Саакашвілі у невимушеній обстановці (ФОТО)

  • 24.02.2016 at 21:54
    Permalink

    Чудно шо НЯНЬО гостить у себе батрака Балогівського? Ліпше би поговорив з Русланою, та хоть правду каже людям. Совістна дівка!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *