//В Ужгороді ловили нетверезих чиновників (ВІДЕО)

В Ужгороді ловили нетверезих чиновників (ВІДЕО)

В Ужгороді традиційно пити на робочих місцях, особливо тоді якщо це останній робочий день та державна установа. Інформує активіст  Ференц Бакі: “Сьогодні ми знайшли випивку в міській раді, а Іван Белецький в УкрАвтоТрансінспекції Закарпаття. Може варто пройтись по держустановам з драгером та журналістами? Хто відмовиться продути, спрацьовує презумпція вини, хто продує, той чесний та сумлінний працівник”.

Інший громадський діяч Лариса Ступак повідомляє:

“КУМ ПРОКУРОРА ЦАРЯ – заступник начальника інспекції втік від перевірки і виключив мобільний телефон.
Закарпатське ГО “Сила народного контролю” навідалось у тиху гавань автотранспортної інспекції. А там – гуляночка.
На порозі інспекції я зустріла похресницю Царів- Наталку Боднарчук. Вона приїхала з Чопа відігнати додому машину п’яного батька. Бо активисти з ГО не давали йому можливості сісти за руль. Вона є посадова особа Чопської міськради і мала б бути у той час на роботі. Журналіст одразу навідався на її роботу у Чопі, де жоден з працівників мерїї не зміг пояснити чому Наталки немає на роботі. Царский пастор Бублик, який заради Царів бреше будь де і будь що, повідомив, що його підлегла Наталка Боднарчук взяла один день відпудстки за свій рахунок. Натомість начальник кадрової служби Сігайов В.Д – нічого про її відпустку не знав. (Не встигли домовитись з Бубликом.)
Чиновники, найняті нами на службу, постійно нам брешуть, викручуються, приховують інформацію, влаштовують у робочий час гулянки…

Loading...