В Ужгороді дипломатичний автопорушник отримав заслужену “нагороду” (ВІДЕО)

Порушення ПДР з боку водіїв автомобілів з дипломатичними номерами досить масове явище в Україні. Про це пише “Спеціальний контроль”.

Сьогодні біля будівлі Закарпатської ОДА на пл. Народній ми помітили особливо нахабну парковку прямо під знаком 3.34 “Зупинка заборонена”. Нас це дуже обурило, таке враження, що дипломати користуючись своєю недоторканістю плюють на  ПДР та закони України. Ми прекрасно знаємо, що притягнути до відповідальності через дипломатичну недоторканість практично неможливо, але і проігнорувати такий факт ми не могли. Ми викликали патрульних поліцейських Угорода, хай складають рапорт та передають у Міністерство Закордонних справ України.

Але виявляється, що все набагато простіше-водієм виявився громадянин України без дипломатичної недоторканості. І тут нагорода знайшла героя – виписана постанова на 255 грн за порушення вимоги знаку 3.34.

Деякі клавіатурні герої запевняли нас, що притягнути до відповідальності водія дипломатичного авто неможливо. Можливо-потрібно тільки захотіти.

До речі, це авто вже потрапляло нам на очі через порушення ПДР, відповідні звернення направлені в Київ. Чекаємо відповіді.

дипломат

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *