В Ужгороді до 50-річчя клубу філателістів випустили унікальну поштову марку

маркаУ Всесвітній день пошти, який відзначають щорічно 9 жовтня, в залі центрального відділення “Укрпошти” зібралися справжні поціновувачі монет та марок. Захід був присвячений 50-річчю Ужгородського клубу колекціонерів. З нагоди цієї визначної дати відбулося урочисте погашення поштової марки та конверта, які спеціально підготував клуб філателістів.

На заході були присутні не тільки працівники пошти та колекціонери, але й школярі, для яких колекціонування марок – улюблене хобі.

“Аби увіковічнити цю знаменну дату – 50 річчя клубу, філателісти розробили дизайн та випустили обмеженим накладом поштові марки та конверти. Розробив дизайн унікальної марки ужгородський художник Олександр Шевченко. На марці символічно зображено Ужгородський замок, монети та марки”, – розповів в.о. директора закарпатської дирекції “Укрпошти” Василь Сичевський.

За словами Миколи Дудника заступника голови Ужгородського клубу колекціонерів, перше зібрання клубу відбулося у далекому 1965 році. Тоді 24 колекціонери зібралися в Ужгородському замку, де було прийнято рішення створити клуб філателістів, який сьогодні носить об’єднану назву – “Клуб колекціонерів”.

Після спільного урочистого погашення марки та конверта, учасники клубу запросили усіх бажаючих на виставку клубу колекціонерів, яка відбудеться з 15 по 18 жовтня у спорткомплексі «Юність».

За інф. karpatskijobjektiv.com

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *