В Ужгороді чоловік намагався обікрасти психоневрологічний диспансер

О другій годині ночі надійшов сигнал «Тривога» на пульт централізованого спостереження УПО в Закарпатській області. Поступило повідомлення з охоронюваного об’єкту – психоневрологічного диспансеру.

Через дві хвилини наряд поліції охорони прибув на місце події і, не гаючи часу, приступив до обстеження. Поліцейські охорони виявили відчинене вікно з характерними ознаками проникнення та сліди перебування сторонніх осіб на об’єкті. Заблокували входи та виходи з підвалу та викликали підмогу.

По прибутті допоміжного наряду поліцейські, з дотриманням заходів особистої безпеки, рушили в середину підвалу. Де, власне, і знайшли підтвердження своїм сумнівам: адже у підвалі побачили чоловіка, у якого й було майно психоневрологічного диспансеру. Згідно ст. 44,45 ЗУ «Про Національну поліцію» поліцейські охорони застосували фізичну силу та спецзасіб кайданки, до чоловіка упійманого «на гарячому». Затримали його та доставили у відділок поліції Ужгорода.

Як виявилось, підозрюваний – 39-річний місцевий житель, намагався викрасти електроподовжувачі та електроінструменти різного роду.
Дана подія зареєстрована в ЄО, як (крадіжка). По факту проводиться подальша перевірка, інформує управління поліції охорони в Закарпатській області