В Ужгород їде міжнародна виставка політичної карикатури

карикатура2 жовтня в Ужгороді відкриється Міжнародна виставка політичної карикатури. Проект реалізовується Інститутом світової політики та громадською організацією «Euforion» (Словаччина) за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

Місце: площа Фенцика (біля Філармонії)

Виставка триватиме до 31 жовтня.

На виставці представлено понад 40 робіт відомих карикатуристів із Чехії (Павел Рейзенауер), Словаччини (Мартін Шутовец), Угорщини (Чаба Варга), Польщі (Анджей Млечко), України (Олег Смаль), Грузії (Гіоргі Гамезардашвілі) та США (Деріл Кейгл). Кожна карикатура – це авторський погляд на актуальні проблеми сучасного світу.

Протягом останніх 5 місяців Міжнародна виставка політичної карикатури побуває у чотирьох українських містах: Києві, Дніпропетровську, Одесі та Вінниці. На відкриття виставки у Києві завітав Президент Словаччини Андрей Кіска. В Ужгороді завершується подорож виставки Україною.

За минулі два роки Міжнародна виставка політичної карикатури об’їхала 5 країн (Словаччину, Чехію, Польщу, Угорщину та Грузію).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Дарії Гайдай +3063 138 75 89, електронна адреса: daria.gaidai@iwp.org.ua.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *