В Ужгороді відбулося велелюдне “Караоке” (фото)

Сьогодні, 17 вересня, в Ужгороді відбулася грандіозна музична подія – зйомки популярної телепрограми «Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком. Уже за кілька годин до початку шоу площа Театральна була переповнена глядачами настільки, що ще до початку ближче до сцени годі було й пробратися!
Дощ не завадив любителям співу, кольорові парасолі додали колориту на багатолюдній площі. Сотні закарпатців хотіли взяти участь і заспівати на всю країну, проте в межах однієї програми взяти участь пощастило лише чотирьом.

На початку музичний редактор повідомила про зміни в шоу – раніше учасники мали змогу вибирати пісню за бажанням, тепер – тільки з десятка запропонованих. Розпочали зйомки із популярної української композиції під назвою «Я піду в далекі гори».

Ігор Кондратюк назвав Ужгород найзахіднішими воротами України та повідомив, що команда «Караоке на майдані» приїхала до обласного центру Закарпаття завдяки запрошенню міськради.

Для того, щоб більше ужгородців мали змогу показати вокальні здібності, записали одразу дві програми. Переможця першої привітав також міський голова Богдан Андріїв, вручив приз. Цю, першу із записаних сьогодні програм, на телеекранах можна буде побачити вже наступної неділі – на День Ужгорода.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *