В Ужгороді відбудеться нагородження бойовими відзнаками бійців ОДЧ «Карпатська Січ»

11-12 листопада на Закарпатті відбудуться заходи до дня створення Організації народної оборони «Карпатська Січ» — парамілітарної організації на Закарпатті в 1938–1939 рр., створеної націоналістами «Української національної оборони».

11 листопада в Ужгороді відбудеться нагородження бойовими відзнаками бійців ОДЧ «Карпатська Січ», учасників російсько – української війни та науковців, виступи кандидата історичних наук Олександра Пагірі та заступника командира ОДЧ “Карпатська Січ“, керівника ВГО “Сокіл” Юрія Черкашина, показ фільму про бойовий підрозділ та святковий концерт за участі лідера гурту Широкий Лан Святослава Бойка.
Захід розпочнеться о 14:00 у приміщенні УжНУ (пл. Народна, 3).

12 листопада відбудеться вшанування берегівчан, що загинули під час російсько-української війни, захищаючи територіальну цілісність України та пікетування угорського консульства у місті Берегово.

Запрошуємо всіх патріотів краю долучатись до ветеранів сучасної московсько-української війни, бійців Карпатської Січі та Легіону Свободи та взяти участь у заходах з нагоди створення ОНОКС “Карпатська Січ”!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Ужгороді відбудеться нагородження бойовими відзнаками бійців ОДЧ «Карпатська Січ»

 • 10.11.2017 at 19:04
  Permalink

  російсько – української війни, московсько-української війни….де така проходить??????
  в Україні є АТО,ніяких війн.
  Як і патріотів “Карпатської січі”нема в Закарпатті,є завезені “січовики” з Галичини.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *