В Угорщині вирішували долю берегівської води (ФОТО)

10 червня 2014 року у м.Ніредьгазі (Угорщина) в ЗАТ «Ніршийгвіз» відбулося засідання Загальних зборів Учасників ТОВ «Водоканал Карпатвіз».

бабяк

У ньому взяли участь: Бабяк З. А. – Берегівський міський голова, Буднік В. Ю. – начальник Управління комунального майна та земельних відносин Берегівської міської ради, Сабо Іштванне — Генеральний директор Закритого акціонерного товариства «Ніршегвіз», Шуйок Б. – Голова Ревізійної комісії ТОВ «Водоканал Карпатвіз», Галайда Й. С. – директор ТОВ «Водоканал Карпатвіз», Богдан М. П. – головний бухгалтер ТОВ «Водоканал Карпатвіз»., Галайда В. Ф. – головний економіст ТОВ «Водоканал Карпатвіз».

На порядок денний були винесені наступні питання: «Звіт про господарську діяльність ТОВ «Водоканал Карпатвіз» за 2013 рік», «Про затвердження бізнес-плану ТОВ «Водоканал Карпатвіз» на 2014 рік» та інші. Засновниками Товариства прийняті ухвальні рішення щодо затвердження звіту Товариства та бізнес-плану ТОВ «Водоканал Карпатвіз» на 2014 рік.

Серед інших питань обговорювалися екологічні проблеми Товариства, фінансування робіт з проектування, реконструкції та будівництва каналізаційно-очисних споруд м.Берегово, робота Товариства з боржниками послуг водопостачання та водовідведення. На засіданні директор Товариства Галайда Йосип звернувся до керівництва ЗАТ «Ніршийгвіз» з проханням надання фахової допомоги шляхом залучення відповідних фахівців для діагностики свердловин, які використовуються Товариством та обстеження, налаштування захисту насосного обладнання, що використовується на водоочисних спорудах.

beregszasz.com.ua

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *