В Угорщині відбулися протести проти візиту Путіна до Будапешта

Тисячі угорців вийшли в понеділок ввечері на вулиці Будапешта, щоб висловити свій протест проти візиту президента РФ Володимира Путіна до Угорщини.

Про це йдеться в повідомленні Agence France Presse.

Близько двох тисяч людей взяли участь у протестній ході між Східною та Західними станціями. За задумом організаторів, маршрут зі сходу на захід символізує бажання угорців залишитися із Заходом, а не з Росією.

Учасники тримали банери з написами “Зупиніть російського агресора”, “Адольф Путін, руки геть від України”, “Путін – ні, Європа – так!”.

угор

фото  Reuters

“Ми обурені, що Орбан робить дурнів з угорців, запрошуючи сюди Путіна для укладення якихось угод, а в цей час триває війна в Україні”, – сказав один організаторів акції Мартон Гуляс.

Учасники акції також висловили своє невдоволення тим, що Угорщина через прем’єр-міністра Віктора Орбана знову підпадає під російський вплив.

путін

Як повідомлялося, у вівторок Володимир Путін на запрошення угорського прем’єра має прибути до Будапешта.

За оцінками експертів, цей візит більш важливий для Путіна, ніж для Орбана, оскільки це покаже, що у російського президента є друзі серед ЄС і НАТО.

“Таким чином Путін може продемонструвати іншим західним країнам, що він має союзника серед членів ЄС і НАТО, що європейська єдність не така вже й сильна”, – сказав аналітик Андраш Рач.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *