В Тячеві перевірили готовність рятувальників до надзвичайних ситуацій

рятувальники-тренування18 лютого на вулиці Незалежності, що в місті Тячів, на території автозаправної станції «WOG» відбулися тренування з ліквідації надзвичайної ситуації.
За умовною ввідною, на АЗС відбулася розгерметизація цистерни, в якій зберігалося пальне, внаслідок чого стався витік близько 3-х тонн бензину із подальшим його займанням. Завдяки злагодженим діям учасників навчань умовна надзвичайна ситуація була успішно ліквідована. Пожежники загасили загорання бензину, а лікарі швидкої надали першу медичну допомогу постраждалим працівникам АЗС. Відповідну роботу за напрямками було здійснено й іншими службами життєзабезпечення.
У ході проведення даного заходу було виявлено певні недоліки у роботі служб району, на них було звернуто увагу керівництва відповідних відомств для подальшого їх усунення.
Подібні заходи планується в подальшому проводити і в інших районах та містах області, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *