В травні закарпатці отримали 10 тисяч адміністративних послуг

Протягом перших чотирьох місяців 2015 року закарпатцям надано майже 36 тисяч адміністративно-податкових послуг. В травні ж ця цифра зросла ще на 10 тисяч. Таким чином, протягом січня-травня 2015 року Головним управлінням ДФС у Закарпатській області та податковими інспекціями надано 46 тисяч адміністративних послуг.

Державна фіскальна служба України загалом, та її територіальні органи зокрема, роблять все необхідне щоб стати сучасною державною структурою європейського зразка з надання сервісних послуг платникам податків та надійним партнером для бізнесу.

Задіяні 70 працівників-податківців у роботі 10 Центрів обслуговування платників краю надали майже 40 тисяч послуг. Тобто 86,5% послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування. Ці спеціальні місця для надання послуг забезпечують кращу якість та швидкість їх надання. Слід зазначити, що з початку року жодного разу платники податків не скаржилися на наявність черг у ЦОП. Щотижня комісія по відкриттю скриньки у кожному Центрі здійснює аналіз наявних у ній анкет та пропозицій. Скарг на дії працівників ЦОП не надходило, а в анкетах клієнти залишали тільки позитивні відгуки.

Разом з тим, найбільш популярною залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, протягом січня-травня 2015 року в області видано 25,4 тис. реєстраційних номерів, у т.ч. у ЦОП – 21,1 тис.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *