В прямому ефірі Путін визнав, що референдум у Криму пройшов за участю російської армії

путінПрезидент Росії Володимир Путін визнав, що референдум у Криму пройшов за участю російської армії. Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це він сказав у ході «прямої лінії» з росіянами.

«Я говорив неодноразово в розмовах зі своїми іноземними колегами, я не приховував, що наше завдання полягало в тому, щоб забезпечити умови для вільного волевиявлення кримчан, і тому ми повинні були вжити необхідні заходи, щоб події не розвивалися так, як вони розвиваються в південно-східній Україні – щоб не було танків, бойових підрозділів націоналістів і людей із крайніми поглядами, але озброєних автоматичною зброєю. Тому за спиною сил самооборони Криму, звичайно, встали наші військовослужбовці, вони діяли дуже коректно, але рішуче й професійно», – сказав Путін.

На його думку, інакше провести референдум було неможливо.

Путін вважає, що тоді в Криму перебували понад 20 тис. «добре озброєних українських військовослужбовців». Він заявив, що людей потрібно було «захистити від можливості застосування зброї проти цивільних осіб».

За матеріалами УНІАН

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *