В Перечині за копійки розпродують комунальне майно (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук інформує депутат місцевої ради Іван Погоріляк.

Закінчилася сесія Перечинської міської ради. Результат: 16 депутатів проголосувало щоб продати землю “Закарпатавтотранс” (біля автостанції за ціної біля 6.0 тис.доларів), виділили на облаштування автостоянки 250.0 тис. грн. біля автостанції (рахуй Германці на озеленення), 400 тис. грн. на проектну документацію, коли вартість робіт по реконструкції водогону коштує біля одного мільйона грн. (читай відкат меру за документацію), 560 тис. грн. на смердячку (що повинен зробити хімзавод)… Вирішили продати колишню котельню на пл. 50 років Жовтня за смішною ціною 110 тис. грн. або 4,4 тис. доларів США. Там на одному димоході більше цегли ніж ця сума.

Прямо в залі засідання, на очах правоохоронців, депутатів та окремих жителів міста, мерша спробавала проштовхнути продаж земельної ділянки торговій фірмі “Тіп-топ” за ціною в два рази меншою ніж іншим субєктам підприємницької діяльності. Гураничка не поставила на розгляд питання про зміни до бюджету, і заявила, що депутати за це уже голосували. Коли до неї виникли запитання включила гімн України і закрила всім роти. Це, якщо коротко.На жаль, досить мало було людей на сесії.

котельня

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *