В одному з ужгородських готелів намагався здійснити самогубство 16-річний хлопець

самогубцяВчора, о 23:30 патрульним Чопа надійшло повідомлення, у якому йшлося про те, що 16-річний хлопець пішов з дому близько 16:00 і не повернувся.

Батько зниклого повідомив, що його син розіслав друзям смс з повідомленням про те, що хоче звести рахунки з життям.

Завдяки швидкому обміну інформацією між патрульними вдалося швидко встановити ймовірне місце знаходження молодика – це був один з готелів Ужгорода, куди одразу й поїхав один з ужгородських екіпажів.

Патрульні, маючи орієнтування та фото хлопця, звернулися до адміністратора готелю, яка згадала, що хлопець з фото знімає в готелі номер.

Патрульні піднялися до номера розшукуваного, але постукавши у двері їм ніхто не відчинив. Про всяк випадок один з патрульних залишився біля дверей номера, а згодом спробував ще раз потрапити у нього. Поліцейський постукав у двері ще раз і йому відчинив розшукуваний хлопчина, який був у збентеженому стані. Як з”ясували патрульні- він вже ймовірно приймав таблетки.

Поліцейські увійшли у приміщення і виявили алкоголь, таблетки, схожі на снодійні, одноразове лезо, гумовий джгут та інші речі.

Хлопцеві унеможливили доступ до усього, чим він, можливо, мав намір скористатися. Одразу викликали швидку та повідомили батька. Підлітка доставили у лікарню, куди й викликали слідчо-оперативну групу, інформують в управлінні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *