В обласній раді розпочали збір підписів за відставку Володимира Чубірка

чубірко5Про це нашому виданню стало відомо із джерел в Закарпатській обласній раді.

Так, після вчорашньої скандальної сесії, на якій балогівські ручні депутати повністю завалили децентралізацію та адміністративно-територіальну реформу в Закарпатській області тільки для того, щоб показати президентові і новому губернатору, що Віктор Балога ще щось може (принаймні саме таке враження справляли дії депутатів-єцунів), а голова ради публічно підтримав цей цирк, кілька разів грубо порушивши статут обласної ради, депутати вирішили підняти питання про відставку Володимира Чубірка.

Відтак учора в обласній раді розпочався збір підписів за дострокове припинення повноважень голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка. Наразі в ініціаторів відставки вже є 50 підписів. Потрібно ще 5. Їх планують отримати від депутатів-угорців. В обмін на підтримку їм обіцяють посаду заступника нового голови. Тому, фактично, у ці хвилини вирішується доля останньої сесії обласної ради цього скликання. Скоріш за все, розпочнеться вона із масових звільнень.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *