В Мукачівському окрузі Данацко “б’є” Балогу (ДОКУМЕНТ)

Про це громадський діяч Іван Данацко інформує на своїй сторінці у мережі Фейсбук: 

данацко

– Вчора пройшли 5 населенних пунктів, розносили листівки. Багато спілкувались з людьми, з селянами, які на межі виживання. 

Потрібно, щоб так, як МИ з хлопцями пройшлися, попробували і Балоги, та інші наші Верховні “паничі”, щоб побачили до чого довели село, а то на гелікоптерах, на броньованих авто в оточенні охорони, спілкуються з народом, з метою стати НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ!
Дорог немає, не то, що немає, а навіть по центральній де має бути асфальт, грязюка до колін. НАРОД, це тільки і просив, що, а дорогу нам зробите, а то ці “виродки” постійно обіцяють, але не роблять.
Обіцяю всім тільки одне, що буду захищати інтереси НАРОДУ, так як сам хлопець із села, та є часткою ПРОСТОГО НАРОДУ. Але багато говорять, що ІНШІ, вже обіцяють кошти і люди будуть брати від безвиходдя, так-як яка різниця за кого голосувати, всі ТУДА ідуть, щоб красти!!!
Життя покаже, а соціологічне опитування, проведене НАМИ, говорить, що ЛЮДИ за Балогу голосувати не будуть, тобто без підкупу виборців – він не пройде, а це говорить, що бути йому на смітнику історії, після виборів – ЗАКОННО або, як Янукович, це вже на ЙОГО вибір)))
ВТОМИВСЯ, дуже сильно ВТОМИВСЯ! Ритм життя за послідній період дуже насиченний. НАРОД зі сльозами на очах розказує про свої проблеми, просить про допомогу. Стараємось допомагати, але не все вдається зробити, так як багато проблем в простих людей, від недбалості чиновників, та від наглих корупційних дій, які прикривають правоохоронні структури та більше всього – суди.
Сьогодні знову носити листівки та вечором в 19.00 виступ по радіо. Слухайте, смійтесь на здоров’я, будемо веселитись, що продовжуємо робити вже більше, як 150 днів)))
Слава НАРОДУ України!
P.S. В Мукачеві, де пообіцяв поставити намет, знайшов виріб із “гуми”))) але не Балогу))), а дитячу гірку. Поспілкувався з продавцями та простими людьми і всі МЕНІ дякують за те, що вони проводять ярмарку, так як розуміють, що ця “бандитська” влада не хоче, щоб МИ там стояли зі своїм наметом “Закарпаття без Балог”!

іван

Loading...

1 Відповідь

  1. Волонтер сказав:

    Пане Данацко, ще не прийшов мабуть той час пік, коли накипить по вуха, щоб вийти і всім разом сказати Балогам -НІ! Люди наші пасивні, інертні, живуть по принципу-моя хата з краю…Але ж так не повинно бути! Сьогодні ваша хата з краю, завтра ваша хата буде в епіцентрі подій, чи злочину, чи біди, чи війни. До тих пір поки ми з вами будемо слугами чи кріпаками у клана Балог, до тих пір змін не чекати на краще. Балоги як та короста, що приросла до кожі і не можна здерти.
    Тому давайте разом здирати ту коросту, щоб тіло і душа ставали чистішими.
    Ми, закарпатці, гідні того, щоб наш край очолювали достойні громадяни-молоді, нові, незаплямовані, освічені та інтелігентні. Слава Народу України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + eighteen =