В Мукачівській міськраді створили кишенькову дорадчу раду

Мукачево-ратушаПро це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Мукачівської міськради Олег Казибрід.

На нещодавній сесії було прийнято рішення про створення дорадчої ради при депутатських комісіях. Як записано у Положенні, «з метою надання постійним депутатським комісіям методологічної, статистичної та інформаційної допомоги громадськістю, спеціалістами, експертами з питань, які готуються на розгляд ради».

І принципі сама задумка непогана, якби не одне «але»… В пункті 3.2. цього ж Положення записано, що «персональний та кількісний склад ради, її голова затверджується розпорядженням міського голови». Тобто, фактично створюється ручний орган для політичного тиску на депутатів. Можливо, з огляду на те, що не у всіх депутатських комісіях ЄЦ має більшість і деякі засідання комісій проходять «дуже важко» для ЄЦовців та чиновників міськвиконкому, і створюється даний орган. Можливо він створюється під окрему особу, таємничого позаштатного радника міського голови з Києва, який наводить жах на працівників Ратуші і про якого говорить все місто. Я б дуже хотів помилятися і дуже б хотів, щоб даний орган дійсно слугував для більш відкритого діалогу з громадськістю. Але для чого тоді робити його залежним від мера?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *