В Мукачеві знайшли дівчину з Черкас, яка втекла з дому

втікачкаВчора близько 13:00 до мукачівських патрульних підійшов чоловік і розповів, що по вул. Сороча ходить дівчина без взуття. Полісмени об’їхали вулицю, але дівчину, яку описав чоловік, не знайшли.

Цього ж дня близько 21:00 патрульні здійснювали обхід залізничного вокзалу. До них звернувся черговий і повідомив, що по території вокзалу ходить невідома дівчина, яка намагається сісти у будь-який потяг. До того ж, як зауважив черговий, дівчина була без взуття, – інформує патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.

Патрульні взялися за пошуки дівчини і, опитавши пасажирів на пероні, з’ясували, що вона сіла в електричку, що прямує до Ужгорода.

Перевіривши вагони, полісмени відшукали дівчину. Невідому зняли з потягу і доставили до Мукачівської ЦРЛ. Згодом патрульні знайшли номер телефону матері, яка повідомила, що її донька є мешканкою Черкас. Також мати розповіла, що 2 роки назад її донька лікувалась у психіатричному закладі, а 2 місяці тому втекла з дому, і до цього часу рідні не знали про її місце знаходження.

Патрульні поліцейські домовились, що доки мати приїзде за дівчиною, вона перебуватиме під наглядом у психіатричному закладі, куди її і доставили полісмени.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *