В Мукачеві затримано розповсюджувачів лже-агітації від Москаля (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Юрій Кравчук.

Спіймані двоє охоронців супермаркету “Сільверленд”, які розносили лже-агітацію від імені Михайла Ланьо та Закарпатської ОДА в так званий День Тиші. Признаються, що їм начальник пообіцяв за роботу по 2000 гривень. Зараз у Мукачівський міськвідділок міліції приїхали Геннадій Москаль та начальник УМВС у Закарпатській області.

Супермаркет “Сільверленд” належить родині нардепа Віктора Балоги.

сільвер сільвер2 сільвер3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “В Мукачеві затримано розповсюджувачів лже-агітації від Москаля (ФОТО)

 • 24.10.2015 at 08:34
  Permalink

  ТЕПЕР ВСЕ СТАЛО ЯСНО ХТО ПДСТАВИВ ХЛОПЦІВ З ПРАВОГО СЕКТОРА 11.07.2015 р.

  Reply
 • 24.10.2015 at 11:43
  Permalink

  о! а в день тиші мусить бути банер з павлом федакою, на кожній вашій сторінці?

  Reply
 • 24.10.2015 at 21:40
  Permalink

  У ЄЦівців настояща агонія і лихоманка. ректор мукачівського університету цілими днями на роботі контролює виборчиц процес із свого кабінета, хоча вона у відпустці. Усі працюють навіть і сьогодні особистий водій пні ректорки на службі, тотальний контролт за студентами в гуртожитку,щоб завтра як потрібно проголосували, за неї “красавіцу і умнісу”, так то її дільниця, вона напротів общаги жиє. А ще по нашій девятиєтажці ректорка Щербан не стіснялася ходити із нашою сусідкою , вона комендант общаги Педан А. , яка її супроводжувала, навіть агітуючи використовує своїх подчінньонних. Ректорка точно здуріла студентів в общазі уже і задовбала і зашугала, відкрито без ганьби говорить як треба голосувати.Підкуп і адмінресурс, чому ніхто нич не каже?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *