В Мукачеві забудовують чергову зелену зону (ФОТО)

Про це в спільноті Варишська хижа NEWS пише журналіст Юрій Кравчук.

Завдяки нашій помічниці Олеся Габовда звернули увагу на незрозуміле огородження території на Першотравневій набережній. Ділянка не схожа на приватне будівництво, хоча саме у цьому нас переконував Олексій, який представився фактичним забудовником. Він запевняв нас, що має усі документи, у тому числі державний акт. У міськвиконкомі ця інформація викликала подив, якщо право власності справді завтра не підтвердиться, виїдемо з муніципальною поліцією, – зазначив Юрій.

забуд забуд2 забуд3


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. дед сказав:

    Ета молодая власть или предидущая, не имеет значения! совести не имеет, продав такой участок земли на берегу речки Латорица, где начинается строительство, среди многоэтажек , не имеет значения кто и какой вид строительства, то ли комерция то ли частний дом там планируют возвести., етого допустить громада города не должна допустить. Лучше построить как пишут ниже детские воспитательные заведения или площадку рассширить,, или очередную спортплощадку для детей. Район большой, спальный. Ни в коем случае нельзя допустить строительства неизвестно какого “храма” и ли “небоскреба”. Почему все из подтежка и тайно принимают решения местный совет, а председатель земельной коммисси Иван Иванович Кушнир директор педучилища. Почему нет обьяснения от депутата етого виборного округа Илтя Павла??? Какими критериями руководствувалась эта коммисия по земельным вопросам, пусть ответят перед горожанами по всей строгости закона, какой конкурс был обявлен на продажу этого лакомового “кусочка” землив Черьомушках?????

  2. читач сказав:

    Скоро безпредєл стане нормою життя мукачівців.
    Тут треба на вили завадити як попередню владу, яка в агонії роздавала за хабарі спірні ділянки у приватну власність, так і теперішню владу, яка дала зелене світло на будівелні роботи.
    цього мера і старих депутатів, голову земельної комісії Кушніра Івана за грати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 11 =