В Мукачеві затримали сутенера

наручникиДнями двоє мешканців міста Мукачево вирішили розважитися з дівчатами, а точніше отримати від них сексуальні послуги за певну суму грошей. Оскільки серед їхніх знайомих таких не виявилося, вони звернулися по допомогу до товариша. Останній погодився їм допомогти, та зателефонував знайомій ужгородці з пропозицією підзаробити, на що та і погодилася.

35-річний мукачівець особисто привіз дівчину до готелю, за що і отримав грошову винагороду. На дівчину вже очікували клієнти, а на звідника – працівники ВБЗПТЛ УМВС України в Закарпатській області, – йдеться у повідомленні Ужгородського РВ УМВС.

В подальшому працівники Ужгородського райвідділу міліції задокументували подію. На дівчину складено адміністративний протокол за зайняття проституцією, а от звіднику доведеться відповідати за скоєння злочину передбаченого ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України. Слідчі Ужгородського РВ вже направили матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду. Мукачівцю загрожує обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *