В Мукачеві пройшов «Марш за соціальну справедливість» (ФОТО)

4 липня 2015 року в Мукачеві пройшов  громадський «Марш за соціальну справедливість». Закарпатці колоною пройшлись вулицями міста під вигуки «Українцям – український газ!» «За соціальну і національну справедливість» , «Хто як не ми», «Закарпаття належить українцям».

Захід традиційно для націоналістів розпочався з виконання Державного Гімну України. Після виконання славню слово взяв керівник Закарпатської обласної організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Едуард Леонов. Маніфестація поблизу міської ратуші проходила під гаслами: «Хто як не ми», «Арсеній Петрович – другий Янукович», «Українцям – український газ».

«З нас намагаються зробити жебраків. Примушуючи на колінах повзати заради довідок, які можуть на краплинку полегшити життя українця. Та насправді народ намагаються завести за межу бідності. Ні в одній європейській державі прем’єр-міністр не дозволить собі висловитись про те, що половина його країни може оформити субсидію як зубожілий житель. Очевидним є факт, що влада забула для кого вона служть і офіційно підтверджує факт, що більше половини українців жебракують. Народ хоче свого, ми можемо платити нормальну ціну за наш український газ. Насправді все значно простіше, але уряд намагається нас обдурити. Нахабність досягла того рівня, що за вкрадені у нас з вами кошти нас намагаються обманути. Гасло «Народ воює – олігархи жирують» як ніколи актуальне. Ми виражаємо рішучий протест проти тарифного геноциду» , – зазначив свободівець Едуард Леонов.

Після маніфесту в центрі Мукачева, активісти пройшли маршем до Палацу Ковнера. Архітектурна пам’ятка передана у приватну власність перебуває в аварійному стані. Свободівці разом із побратимами готуватимуть звернення та лобіюють повернення палацу у власність громади. В стінах відреставрованого палацу планується відкриття юнацького центру розвитку. Захід завершився на площі Т.Г. Шевченка поблизу пам’ятника Кобзарю. Де під Гімн України активісти завершили акцію протесту.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

Відео “Голос Карпат”

марш марш2 марш3

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *