В Мукачеві пройде марш проти тарифного геноциду

свобода4 липня 2015 року в Мукачеві відбудеться масштабна акція протесту проти свавілля влади. На площі Миру (поблизу міської ратуші) о 13:00 розпочнеться всеохоплююча закарпатська  маніфестація «За соціальну справедливість!», приурочений до Дня народження генерала Романа Шухевича.

Населення чим далі, тим більше обурюють цифри в квитанціях за комунальні послуги. В час війни день життя посадовця може оплатити майже рік комунальних послуг українця. Зростання тарифів у сім разів ми розцінюємо як геноцид українства. Тому закликаємо всіх долучитися до маршу незгодних та нескорених. Майдан ще не завершився, п’ята колона не ховатиметься за війною та нестиме відповідальність перед народом. Твоя позиція важлива! Хто як не ми змінимо своє життя!

В рамках маршу збиратиметься народне віче, де кожен може висловити свою думку щодо незаконного продажу Палацу Ковніра. Архітектурна пам’ятка майже зруйнована, проте, ми не допустимо комерційних будівель на місцях історичної пам’яті закарпатців.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *