В Мукачеві представили нового керівника поліції

поліція-БоднарчукСьогодні заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович представив особовому складу Мукачівського відділення поліції нового керівника. Ним став майор поліції Олександр Боднарчук, який раніше обіймав посаду заступника начальника Ужгородського відділу поліції.
Вітаючи новопризначеного керівника, Ярослав Лебович зазначив, що на його плечі лягає відповідальність не лише за особовий склад та результати роботи, а й за безпеку кожного мешканця Мукачівського району.
Олександр Дмитрович Боднарчук народився 18 березня 1985 року у с.Порошково Перечинського району. Службу в ОВС розпочав  з 2002 р., вступивши до  Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ України.  З 2006 по 2011 рр.. – працював слідчим та старшим слідчим, а з 2012 року – начальником слідчого відділення Ужгородського райвідділу міліції. З 2011 по 2016 роки обіймав керівні посади в Ужгородському рай- та міськвідділі УМВС.
Відділ комунікації ГУНП в Закаратській області
Loading...

Comments:

2 thoughts on “В Мукачеві представили нового керівника поліції

 • 17.02.2016 at 19:08
  Permalink

  нослава Богу, што не мукачвські менти, які усьо зливають і продають Балогам.
  Слідчих ще треба почистити , які ще працюють по старинці.

  Reply
 • 18.02.2016 at 08:41
  Permalink

  Да? Живемо по-новому. Більш “достойного” і не було.Цікаво, коли на посади будуть призначати за результатами знань та вмінь, а не продвигати???

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *