Опозиційні до Балог депутати ініціюють утворення тимчасової комісії з контролю за діяльністю «Мукачівводоканалу»

 Мукачево-ратушаНе тільки контроль за діяльністю, але й всебічна допомога та розробка рекомендацій щодо забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста – такою є мета розробленого проекту рішення, підготованого на розгляд чергової сесії Мукачівської міської ради депутатами міськради від партії «Відродження».

Проект рішення сьогодні, 22 квітня, розглянули депутати на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту. Як йдеться в документі, проект рішення розроблений згідно з чинним законодавством України з метою забезпечення стабільної роботи ММКП «Мукачівводоканал». До комісії увійдуть 7 депутатів-представників різних політичних сил. Як прокоментував ініціатор і розробник проекту рішення депутат Олег Казибрід, завданнями тимчасової контрольної комісії визначена розробка рекомендацій щодо заходів для покращення фінансового та технічного стану ММКП «Мукачівводоканал».

«Також є бачення в необхідності здійснення контролю за діяльністю комунального підприємства, проведення аналізу результатів перевірок його діяльності, внесення на розгляд міськради, виконкому та директора підприємства пропозицій щодо покращання діяльності підприємства у вигляді конкретних заходів, – прокоментував депутат. – Але найголовнішим нашим завданням, як на мене, є розробки рекомендацій щодо забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста. Зрештою, Мукачево – місто в центрі Європи, і його люди заслуговують на європейське життя. Вода за графіком – це не гідний рівень, це доісторичний період». До речі, як наголосив О. Казибрід, термін діяльності тимчасової контрольної комісії визначений чітко – «…до моменту забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста». Це означає, що депутати зорієнтовані на конкретний результат роботи.

О. Казибрід також зазначив, що проект рішення депутати на комісії розглянули, обговорили й запропонували винести на розгляд сесії з рекомендаціями, щодо затвердження.

Повідомляє прес-служба ЗОО ПП «Відродження»

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Опозиційні до Балог депутати ініціюють утворення тимчасової комісії з контролю за діяльністю «Мукачівводоканалу»

 • 22.04.2016 at 22:09
  Permalink

  давно пора, якщо мукачівці не почнуть обєднуватися і невиходити на протести проти клану балог, ніколи не буде змін. Навіть та меншість у депутатському корпусі здатна зробити протести і стати на заваді корумпованим ЄЦівцям у владі мукачева.
  Усі голови постійних депутатських комісій -усі представники корупційної банди, яка роками гвалтує, грабує і принижує мукачівців.
  З них треба почати зачистку у кримінальній владі міста.Так не повинно бути.Досить пити кров і місцевих мешканців.Мукачево не ранчо завидівського бика!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *