В Мукачеві – новий головний міліціонер

міліціяНовим начальником Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області призначено Валентина Іщука.
До цього новий головний міліціонер міста працював начальником кримінальної міліції Оболонського РВ УМВС м.Києва.
Сьогодні відбулося представлення його особовому складу Мукачівського МВ УМВС.

pmg.ua

Loading...

Comments:

2 thoughts on “В Мукачеві – новий головний міліціонер

 • 18.08.2015 at 17:02
  Permalink

  А про шахрайку, директорку Мукачівського аграрного коледжу, з фальшивим дипломом про освіту. Балаж Надію та іі дочку вбивцю лікарку Балаж Наталію, яка скоїла подвійне смертельне ДТП люди будуть писати, доки з сими хвойдами не наведуть нарешті законний порядок. Наді на нове керівництво мукачівської міліції.
  Єдина лише слідча із мукачівського УМВС, молода офіцер, не побоялася зухвалоі аферистки Балажки Н., яка її шантажувала і погрожувала, молода слідча не побоялася ні вказівок з верху, ні залякувань злодійки Балаж Н. І довела в законному порядку, професійно факт підробки диплому шпхрайки, що доведено було у суді факт шахрайства! Це стало надією на якусь справедливість.
  Такі молоді перспективні слідчі, амбітні мають очолювати різні правоохоронні органи,установи, які не йдуть на провокації та хабарі, не йдуть на вказівки зверху керівництва, не йдуть на зговір із власною совістю і корупцію!
  Респект слідчій мукачівського умвс!

  Reply
 • 18.08.2015 at 17:03
  Permalink

  Окромя Балаж н и аграрного коледжа, надо скурпулезно проверить всю финансовую деятельность еще одного вуз города мду. Так как ректор с поректором организовали под себя часную лавку по отмиванию денег, клрупции, взяточничества и расправой неугодних работников. В сми писали что в єтом заведении началось строительство студенческой столовой в подвальном помещении, где расположено городское бомбоубежище.какие ведомственние служби давали разрешение на проведение строительнтх работ в госусадарственном учебном заведении, кто конкретно и за какие средства производит несанкционированное строительство столовой университета? Вуз нпходится на територии города и общественность должна знать что происходит в учебних завдениях, которие содержатся за счет налогоплательщиков?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *