В Мукачеві нотаріус спричинила тілесні ушкодження мешканцям міста (ФОТО)

Про це в спільноті Мукачево так повідомляє Оксана Дорчі.

В м.Мукачево по вул.Береша ,3 мешканці будинку вирішили поставити на загальний вхід в підїзд двері з домофоном, так як в підїзді постійно гадять, почастішали крадіжки , а в зимовий період холодно, тому мешканці зібрали підписи , гроші і почали монтаж дверей.

В першому підїзді цього будинку знаходитьсяприватна нотаріальна контора Машіка Олена Миколаївна, яка не погодилася ставити домофон, та всіляко перешкоджає мешканцям.Наварює на двері замки , щоб не закривалися, та погрожує взагалі зрізати двері, а також погрожує мешканцям розправою. Але сьогодні зранку, стався взагалі пренцендент який не вкладається в голову, мешканці зібралися біля підїзду ,щоб вручити електронні ключі нотаріальній конторі, щоб засвідчити що ніхто їй не перешкоджає в доступі до її робочого місця, помічниця нотаріуса, особа з лишніми кілограмами почала розмахуватись сумкою в результаті чого нанесла тілесні ушкодження людям, та ледве не поламала камеру.Тому поставлено питання ребром, або мешканці будинку , або нотаріалка із своїм бізнесом, при чому ніхто не має до неї управи ні міська рада , ні головне управління юстиції, ні міліція , яку визивали вже два рази ,таке враження ,що прикривають бізнес інтереси цьої особи, а громадяни в нас взагалі безправні.

машіка

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Мукачеві нотаріус спричинила тілесні ушкодження мешканцям міста (ФОТО)

  • 18.06.2015 at 15:50
    Permalink

    є порядок загальновизначений для спільного користування та проживання. дії мешканців закономірні!
    А нотаріусу якщо не подобається, то нехай купить собі окремостояе приміщення чи приватний будинкок і там нехай займається наданням послуг чи нотаріальн иї дій. Шкода, що нотаріуси є дипломованими юристами, а порушуюють Конституцію.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *