В Мукачеві на хабарі затримали суддю Пака

2

В Мукачеві правоохоронні органи затримали на хабарі суддю Мукачівського міськрайонного суду Михайла Пака.

Про це у мережі Фейсбук повідомив мукачівський адвокат Володимир Михалін.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області з цього приводу повідомила наступне.

Внаслідок результативної співпраці працівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України, слідчого відділу прокуратури Закарпатської області та співробітників управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки національної поліції України, затримано суддю Мукачівського районного суду та начальника юридичного відділу Пенсійного фонду м.Мукачева при вимаганні та одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 8 тисяч гривень від члена спілки Афганців Закарпатської області (ч. 1 ст. 14, ч. З ст. 368 КК України).

Проведеним в рамках кримінального провадження комплексом негласних розшуково-слідчих дій зафіксовано злочинну схему вимагання та отримання неправомірних вигод суддею Мукачівського міськрайонного суду та начальником юридичного відділу Пенсійного фонду м.Мукачева за вирішення питання із вказаним суддею щодо винесення позитивного рішення на користь позивача (члена спілки Авганців Закарпатської області) для виплати останньому компенсаційних коштів за період з 2012 по 2017 року, як члену спілки Авганців Закарпаття.

Зокрема, сьогодні правоохоронцями, у адмінбудівлі Мукачівського міськрайонного суду, затримано начальника юридичного відділу Пенсійного фонду м.Мукачева разом з суддєю Мукачівського міськрайонного суду при одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 8 тис грн.

Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про затримання фігурантів в порядку ст.208 КПК України.

Довідково: за вчинення даного злочину затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

http://

 

Loading...

Comments:

2 COMMENTS

  1. Це синок священника з В.Лучок. Люди давно вже чекали цьго,бо то шо робить цей “священник” Пак УПЦ московського патріархату ні уякі рамки не влізає!!! Має один мерс за 30 000 дол. а інший за 15 000 дол.і ресторан строїть у центрі В.Лучок, а наглий, як чорт!!!

  2. У Мукачівському суді не одного чесного судді немає, всі взяточники кончені
    Недавно обурені Мукачівці написали колективну скаргу на суддів як із області так і мукачівських на іх порушення присяги, яких оплачувала супер шахрайка Надія Балаж за фальшивий диплом, серед яких був тоже екс- суддя Пак…
    І вот збіг долі 14 вересня мав відбутися суд саме шахрайки Балаж у саме судді Пака
    Тепер може балажка іди напитися, она усіх суддів і прокурорів купувала як міх крумплів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here