В Мукачеві молодь пікетувала прокуратуру

Вчора, 28 березня, Мукачівський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” доєднався до всеукраїнської  жартівливої акції “ФРІ підтримує Генпрокуратура”.

При цьому активісти викрикували гасла:  “Ні громадському свавіллю”, “Прокурорам Мерси”, “Ми за корупцію”, та інші.

Наприкінці акції члени ФРІ залишили біля дверей міської прокуратури, картонну коробку з написом «Добровільні пожертви для прокуратури» і кинули туди перші пожертви.

Чому ми обрали висміювально-сатиричний формат акції? – Тому що тільки так можна охарактеризувати той абсурд, який нині відбувається в прокуратурі. Коли оновлення місцевих прокуратур провалено, коли Шокін як уособлення системи далі залишається на посаді, коли в країні йде війна, а біля прокуратур в більшості міст чи не найдорожчі автомобілі… Зрештою, коли прокуратура прямо тисне і заважає працювати одній з тих небагатьох ефективних антикорупційних організацій в Україні.

Також ми хотіли привернути увагу громадськості до цих проблем, несправедливості, корупції та кругової поруки у прокуратурі.

Повідомляє прес-служба “Фундації Регіональних Ініціатив”

FB_IMG_14591763275593245

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *