В Мукачеві багатодітна мати змушувала жебракувати 13-річну доньку

жебрацтво40-річна жителька с.В.Визниця Мукачівського району виховує шестеро дітей. Найстаршій доньці – 21, найменшій – 6 років. Живе ця велика сім′я на державні «дитячі» гроші та ще з жебракування. До цього ремесла мати залучила й свою 13 річну доньку.

Днями під час патрулювання Мукачева співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Марина Ільтьо та Віталій Кучера у центральній частині міста виявили дівчинку, яка просила у перехожих грошей на їжу та ліки для хворої матері.

Як з’ясували правоохоронці, мати вивела доньку у найбільш людне місце – в центр міста, залишила жебракувати, а сама стояла неподалік і спостерігала.

Горе-матір почала оправдовуватись перед міліціонерами, що іншого виходу, як жебрати, в них нема. Адже вона та чоловік ніде не працюють, живуть на дитячі гроші та перебиваються лише тимчасовими заробітками, яких не завжди вистачає.

Фігурантці справи повідомлено про підозру у вчиненні нею кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.304 (Втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом) Кримінального кодексу України, – інформує Мукачівський МВ УМВС.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *