В Іршаві викрадали сміттєві контейнери

БакиРайцентр бачив уже всяке: і лампочки із каплиць викрадали, і світильники, і туї із цвинтаря. Врешті новинкою стало те, що із середини січня почали зникати сміттєві контейнери із майданчиків, які знаходять в районах багатоквартирної житлової забудови.
Ці об’єкти на балансі КП «Тепло-Місто». У цілому, на господарстві в комунальному є 33 контейнери. Правду кажучи, часом і їх не вистачає, а тут за два чи три підходи зникло аж 6. Зокрема останні дві крадіжки сталися на минулому тижні.

20 лютого міськрада звернулася до начальника Іршавського райвідділу Мирона Черничко. А вже станом на 23 лютого у міліції повідомили, що зловмисників упіймали. Розшукати крадіїв удалося завдяки оперативній роботі працівників карного розшуку.
Як виявилося сміттєві баки знадобилися двом мешканцям сусіднього Виноградівського району. «Гастролери» приїздили до Іршави, щоб підзаробити продаючи картоплю, назад кілька разів прихопили із собою контейнери для сміття.
Наразі цією справою зараз займаються правоохоронці. Яке покарання за свою винахідливість чекає на правопорушників вирішить суд.

Іршавська міська рада

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *