В Хусті звільнили з роботи пасію колишнього “губернатора” Губаля

жаннаПро це в мережі Фейбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

Відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Хустщини, де розглядали стан готовності навчальних закладів до початку навчального року та готовності до опалювального сезону.
Розпочалася нарада з виступу голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія, який зачитав розпорядження голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про скасування розпорядження про призначення начальника відділу освіти райдержадміністрації Жанни Микитюк. Одразу освітянам було представивлено в.о. начальника відділу освіти Ольгу Капцош.
За словами очевидців, після наради Назарій Павлій усно попередив Ольгу Капцош про заборону входити до кабінету начальника відділу освіти Жанни Микитюк та наголосив на відповідальності за ключі від кабінету , які Микитюк відмовляється надати . Після приходу громадськості та громадської ради ключі привіз екс-губальнатор Губаль на своєму возику .
Після озвучення про звільнення Микитюк в залі почали аплодувати такому рішенню . Апарат відділу освіти та директори запрошували на каву . Щиро радіють .

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *