В Хусті відбувся святковий концерт (ФОТО)

“Молодь Хуста – вам, хустяни” під таким гаслом у неділю, 28 червня, на центральній площі міста Хуст відбувся святковий концерт, організований управлінням культури, молоді та спорту Хустської міської ради спільно з талановитою молоддю.

На головній сцені міста виступили учасники міського духового оркестру «Нарцис», вихованці центру бального спортивного та сучасного танцю «Еліт», клубу спортивного танцю «Рондо», сольні виконавці.

З вітальним словом звернувся до молодого покоління міський голова Володимир Кащук, привітавши з Днем Конституції України та Днем молоді.

– Дорога молоде, користуючись нагодою вітаю вас з Днем молоді. Я глибоко переконаний, що не в останню чергу і від нас, молодих громадян України, сьогодні залежить, чи буде Основний Закон нашої Держави справжнім уособленням влади народу, справедливості, верховенства закону і права. Бажаю кожному з нас завжди мати непохитну віру у свої сили та свою Державу! Миру, злагоди та добробуту всім нам на шляху до досягнення цієї мети,- наголосив міський голова Володимир Кащук.

Цього дня міський голова нагородив грамотами та подяками кращих молодих людей міста над Тисою. Серед нагороджених подякою Закарпатської обласної ради – хустянка Андріана Галай, президент закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління».

концерт

Хустська міська рада

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *