В Хусті міліціонери потрапили під слідство за видачу речових доказів

прокуратураХустською міжрайонною прокуратурою 12 березня розпочато кримінальне провадження стосовно слідчих СВ Хустського МВ УМВС України в області щодо перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Як повідомив Хустський міжрайонний прокурор Сергій Зовдун, встановлено, що слідчі СВ Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області, в порушення вимог кримінального процесуального та кримінального кодексів України, умисно вчинили дії, які явно виходять за межі їх повноважень. А саме, видали речові докази (транспортні засоби), особам без законних на те підстав і навіть за відсутності у них документів, які б посвідчували право володіння, користування або розпорядження даними автомобілями.

Прокуратура виявила ці факти при вивченні стану здійснення досудового розслідування слідчими слідчого відділу Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області, в частині вжиття ними заходів щодо належного забезпечення зберігання речових доказів у кримінальних провадженнях внесених до ЄРДР за фактами підробки або зміни номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів, а також підробки та використання підроблених документів на право власності транспортних засобів.

Санкція статті 365 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратура Закарпатської області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *