В гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ дискримінують права викладачів

кушнірПро це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст ЮрійКравчук.

До мукачівських активістів за юридичною допомогою звернулися працівники гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ. Користуючись довірою, керівник коледжу Іван Кушнір дуже вміло вирішує кадрові питання. Викладачі підозрюють, що на цій довірі Іван Іванович може чимало заробити. Звичайно, ми не суд, щоб робити висновки. Жіночки отримали фахову консультацію від нашого юриста. Висновок після нашої зустрічі один: ніколи не вірте працедавцям на слово. Якщо вам обіцяють роботу, вимагайте юридичних гарантій. Інакше будь-яке слово керівника – пшик. Друкуємо нижче лист, направлений на МінОсвіти. Якщо вам відома будь-яка інформація, яка спростовує чи підтверджує дану інформацію – пишіть мені особисто у приватні повідомлення.

Заступнику директора юридичного департаменту Міністерства освіти України Костюченко Олександру Володимировичу мешканки Мукачева Санто Андріанни Михайлівни

Шановний Олександре Володимировичу! Звертається до Вас бувший працівник гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ Санто Андріанна Михайлівна.
Хочу відмітити, що моє звернення до Вас пов’язане з необ’єктивним відношенням до мене директора коледжу Кушніра І. І.
Я, Санто А. М., була прийнята на роботу в коледж на посаду викладача педагогічних дисциплін 01. 09. 2011 року (Нак. №39/1-к від 30. 08. 2001 р.) на 0,25 год. від ставки по контракту. На той час у мене був педагогічний стаж роботи в ЗОШ – 10 років, нагороди за досягнуті успіхи в роботі, повна вища освіта за спеціальністю «Початкове навчання», повна вища освіта «Економіка і підприємництво», навчання на заочній формі в аспірантурі зі спеціальності «Загальна педагогіка та історія педагогіки». Прийнявши мене на роботу, директор коледжу, Кушнір І. І. наголосив увагу на тому, що для викладання в коледжі ще потрібно мати кваліфікацію викладача педагогіки. Таким чином, в 2011 році я вступила на навчання у державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» м. Києва, який закінчила 2012 року, отримавши з відзнакою диплом магістра та повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», здобувши кваліфікацію викладача університетів та вищих навчальних закладів.
Хочу доповнити, що контракт про прийняття на роботу не був укладений та підписаний особами з двох сторін. Ніякого примірника контракту мені не було видано.
В 2012-2013 н. р. я була без підстав переведена на погодинний контракт на 0,25 год. від ставки. Також і цього контракту я не бачила.
В кінці навчального року (24.06.2013р.) мене було звільнено з посади у зв’язку із закінченням навчального року. Звільненою я була без попередження та без підстав. Правда, не відомо, чому я повинна була ходити на роботу і відмічатись у загальному списку викладачів до 30. 06. 2013 р.
Цього ж року, звільнивши мене без підстав, директор Кушнір І. І. приймає на роботу без педагогічного стажу чотирьох викладачів, які щойно закінчили навчання ( Глагола Х., Скукіс О., Феньов Я., та Окаль О., в якої основна робота – лаборант, але отримує 0,5 год. від ставки викладача педагогіки). Директор пояснює, що так склалися обставини і ситуація, тому я не є вже працівником коледжу.
Таким чином, 2013-2014 н. р. я не працюю, а з вересня 2014 року директор коледжу знов приймає мене на роботу на 0,09 годин від ставки, порушуючи при цьому знову закон, не даючи прочитати і підписати трудовий договір. В кінці навчального року (30.06.2015) знову без попередження за два місяці директор мене звільняє. Про звільнення я дізнаюсь тільки в кінці серпня від посторонніх людей. Директор коледжу Кушнір І. І. повідомляє Санто В.В. (моя мама, яка є теж працівником даного коледжу 30 років), що мене може знову прийняти на роботу, якщо мама напише заяву на звільнення.
Мені не зрозуміло, що це за ігри на бартер та шантажування Кушніра І. І. на живих людях. Хочу відмітити, що я є викладач шкільної педагогіки, моя ж мама, Санто В. В. – викладач дошкільної методики. Отже, що це за ультиматуми Кушніра І. І. Можливо коледж є його власним закладом, а не державним?…
Моя мама, Санто В. В., яка має 39 років педагогічного стажу, вищу категорію, звання викладача-методиста, 31.08.2015 року на педагогічній раді у присутності всіх членів коледжу була принижена, зганьблена і обізвана завідувачкою дошкільним відділенням Янчишиною С. Ф. «істеричкою». Звісно, що це все було зроблено за вказівкою директора коледжу Кушніра І. І., який хотів закрити рота за несправедливе моє звільнення. Крім цього, директор коледжу, Кушнір І. І. почав розповсюджувати чутки, що мій диплом не є дійсним для роботи в коледжі. Ця людина нанесла мені та моїй мамі психологічну травму і шкоду здоров”ю.
Хочу відмітити, що відколи директором працює Кушнір І. І., в коледжі панують інтриги, склоки та налаштовування одних працівників проти інших, повна дискримінація прав деяких людей. За словами директора Кушніра І. І. в коледжі мають право працювати тільки ті працівники, за якими стоять впливові люди та за винагороди, які він отримує.
Прийнявши мене на контрактрній основі, самого тексту контракту мені так і не було надано, не було ознайомлено. У зв’язку з цим, у мене складається враження, що контракту взагалі і не було. Прошу Вас вжити дієвих заходів реагування для захисту порушених трудових прав зі мною.
28.09.2015 р.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

13 thoughts on “В гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ дискримінують права викладачів

 • 07.10.2015 at 10:06
  Permalink

  Нарешті народ просипається! Одиниці, які насмілилися написати на керівника педколеджу МДУ Кушніра І.І., яскравого прикладу блазня, слимака, який шляхом залакування, шантажу, погроз тримаає в страху увесь свій колектив, більшість з яких підлабузників, лизоблюдів, готові терпіти приниження і образи.
  Очевидно молоду викладачку допекло і терпінню увірвався терпець! Судячи із звернення така система трудових відносин у коледжі панує багато років і всіх влаштовувала. А тих яких не влаштовує-на звільнення і скорочення.
  Кушнір І.І. багаторічний депутата міськради, голова комісії по земельним питанням мукачівської міськради, шовгор відомої своєю непорядністю чиновника, шахрайки та корупціонеркою із міськради, заступника усіх мерів міста Іваницької А.В. Він хитрий лис по натурі, який пристосуванець при усіх владах, ректорах МДУ, завжди виходить сухим із води, хоча за ним давно іде шлейф злісного хабарника, усім відомі як легко можна було поступити до пдучилища у Мукачеві, єдиного у регіоні.
  Громада повинна знати в обличчя своїх “героїв” депутатів, які представляють їх інтереси у владі-вчергове Кушнір І.І. іде на вибори кандидатом в депутати від партії ЄЦ, яка і кришує мукачівський університет, призначивши на посади шляхом фальсифікації голосування на виборах ректора МДУ, безвідповідальну, з негативною репутацією ректора мду Щербан Т.Д та її підлеглого керівника гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ Кушніра І.І.
  Цей дуєт аферистів, Щербан Т.і Кушнір І.І., є представниками МДУ, створили для себе із освітіх установ, якими вони керують власну годівницю для особистої наживи.
  Вони кандидатами в депутати у мукачівську міськраду від партії ЄЦ, яка себе дискредитувала і скомпроменнтувала вщент!

  Reply
 • 07.10.2015 at 10:20
  Permalink

  Про МДУ- Може порадити міністру МОН Квіту С. попробувати впровадити експеримент? поміняти ректорів вишів УЖНУ та МДУ на нових, незалежних і нечиїхось!А тих, які конкретно будуть на ділі керівниками. Ну що з того, що ректора Смоланки немає ніколи на роботі, а вирішують усе проректори. На противагу ректор мду Щербан Т. і днює і ночує в університеті, боїться щоб хтось її не підсів, але толку мало з того, що сидить і у відпуск боїться піти, щоб хтось без неї не дай бог щось не.. так, як вона. Людина психічно хвора, одержима посадою, непослідовна, з манією велічія, фобією що хтось її змістить і хто як не вона, які “довірили” таку важку ношу, витягти МДУ із прірви,забезпечити якісну освіту, здорову психологічну атмосферу. З огляду на останні події-повний провал вступної кампанії, зубожіння, окрім самих керівників у мду, МДУ в повній дупі! звідки стирчить голова ректорші щербан….яка довела, розвела повний хаос і безлад в очолюваному нею закладі вищої освіти, що іде в розріз з моральними засадами, з правилами етикету керівників вишів.
  Допоки у нас будуть із вищої освіти робити гешефт і карєру порядку не буде, відповідно і якість освіти буде нижче плінтуса.

  Reply
 • 07.10.2015 at 10:53
  Permalink

  5.жовтня 2015 р.в актовому залі МДУ о 15.00 відбулася зустріч кандидата на посаду мера Мукачева Андрія Балоги з колективом і студентами мукачівського університету. Цікаво що про цю зустріч знали лише наближені до оточення клану Балог люди. В ЗМІ не було ніякої інформації, що є порушенням передвиборчого законодавства. МДУ-це держаний навчальний заклад на території громади міста Мукачева, електорат якого утримується за рахунок податків громади міста, а не якась приватна установа чи клуб по інтересам.
  Цікавим є той факт, що зустріч організовувала сама ректор, теж за сумісництвом, кандидат в депутати від ЄЦ в міськраду від колективу МДУ( хто її делегував уповноважувати трудовий колектив?), списки були за суворою секретністю, делегатами зустрічі були лише перевірені та довірені особи ректора, які не змогли, апріорі, задати некоректні запитання молодому кандидату в мери. Чому така завуальованість, таємниця цього шабашу, бо інакше це не назвеш. Можливо громада міста, жителі району Росвигова мали б питання до кандидата, не лише підготовлені викладачі МДУ, як отара вівців, а не учені, прости господи! Тим більше це зловживання керівництвом МДУ свого службового положення, використання адмінресурсу, корупція на місцях. Можливо в поняттях цієї масонської ложі –це свого роду відбулась тайна вечеря?
  Правоохоронні органи мали б зреагувати на ці злісні правопорушення.

  Reply
 • 07.10.2015 at 22:42
  Permalink

  На превеликий жаль, найгірші людські якості, такі як зловживання посадою, інтригантство, залякування, шантаж , хабарництво, неповага до інших членів колективу, стали звичним явищем у мукачівських освітніх закладах. Екс-директор аграрного коледжу навіть примудрилася придбати фальшивий диплом і на його основі здобути науковий ступінь. Здається, що в мукачівських освітніх закладах влаштовані перегони на найбілші підлість, дурість та інші людські вади .
  Повністю погоджуюся з попередніми коментарями, а також хочу зауважити, для чого “чесному” Кушніру було обвішувати свій великий будинок, де він проживає, відеокамерами? Напевно тому, щоб від нього не вкрали те,що він сам накрав у вигляді хабарів за вступ, екзамени і т.д.

  Reply
 • 09.10.2015 at 16:45
  Permalink

  Іванку, казавім ти ош пулло походиш. Треба дітино мати міру.забивись із якоісь материноії…..уліз? Забивись дітваку колись був у педучилищі профкомом якісь крав ушитко что сь відів? Як по трупах тепиря ходиш, кулькось небого накрав за щот держави, а куллько сь за роки хабарів набрав за поступленвє от сільських родичів, кулько розумних діточок не пройшло на бюджет, бо ти взяв гроші от тупих і взяв тих, чиі батьки тобі приказали,або ти од них залежиш.
  Іване, ти як тот вонячий слимак лизав гузицю попередніз ректорам, а пак іх здавись із патрохами, типиря служиш балогівській банді,, хоть ти ім давно служиш як депутат, твоя шовгориня Іваницька тебе утягла улюди, научила тя як красти і шахрайовати інтелігентно! Айбо люди давно знають Іване,за яку ти державну зарплату устроів три хижі, ушитким дітьом, камери довкола наклавись, оби тя не обокрали, кулько бізнеса маєш на логойдовськім базарі, еулько береш за то , щтоб на роботу прийняти у педучилище, кулько стоіть поступити на бюджет- 2-3тис.не гривнів..
  Ти Іване служиш д”яволу, а не богу. Іди у церкву та ся покай і усповідайся, а не дале ідеш на вибори кандидатом, там тя пекло чекає із такими жіванами як ти сам!

  Reply
 • 10.10.2015 at 15:39
  Permalink

  Іван Іванович ви наш “шановний”, ви уже і кандидат наук, у же вам устигли перед виборами дати званіє доцента, а ви майже із Гобликом із мду уєнно купили сьте собі тоті дисертації і сталисьте “великими ученими”, така і ціна тим вашим званіям, не снилибись теся авантюристи єдні. Кажуть ош за гроші, а щи за великі мош у МДУ не лем должность купити, а й дисертацію яку хоч і на любу тему. Ректор ваш розплодив таких як ви, Іване івановиче, собі подобних, та ще совість докус втратилисьте ідете умісті із ректорков на вибори, кандидатами од ЄЦ, оби вам люди у очі цупкали, ош ко ви і што ви. На вас плювуть, а ви кажете ош то дощ, но люди ушитко помнять і не забовають. Ваша “команда” має пути у отставку нараз після вибору, даже кіть і пройдете, най бог сохранить уд таких “обраних” од диявола.

  Reply
 • 11.10.2015 at 16:52
  Permalink

  Начальники бывают разные: умные и глупые, добрые и злые, хитрые и не очень. К сожалению, попадаются и настоящие «отморозки», решившие почему-то, что должность и социальный статус позволяют им унижать достоинство тех, кто зависит от них в той или иной степени. Что поделать, деньги и власть часто портят людей.

  Reply
 • 15.10.2015 at 23:20
  Permalink

  Чергові вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
  ВИБОРЧИЙ БЮЛЕТЕНЬ
  Багатомандатний виборчий округ з виборів
  депутатів Мукачівської міської ради
  Територіальний виборчий округ №9
  Виборча дільниця № 210684
  ………………………………………………………………………………………………………………………………….
  5
  МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА» (Переста Олександр
  Михайлович) – БОДНАР МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
  6
  МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЄДИНОГО ЦЕНТРУ (Балога Андрій
  Вікторович) – ЩЕРБАН ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
  Ці двоє -Щербан Т.Д ректор МДУ, в якому процвітає корупція, хабарництво і утискання прав працівників, котра не підтримала Майдан Гідності, іде від партії злодіїв і шахраїв у міську раду…
  Боднар Михайло Михайлович(менший) син Боднаря Михайла Михайловича старшого, бізнесмена-афериста, який обкрадав бідних і старих громадян, кидав людей на великі гроші, втілював через перевертня екс суддю Рижикова В.Г(який є кандидатом у обласну раду від партії злочинців Ледиди) сфабриковані афери по відбиранню від людей майна, земель, нерухомості під кришуванням свого кума екс-прокурора області Бенци Ю.Ю. це стерво лізе знову у владу від Батьківщини. Декілька років це стерво ішло від партії Тигипка і його зняли з перегонів за брехню і неправдиву автобіографію.
  Страшно подумати, хто іде у владу? І це лише деякі, яких випадково знайшли у реєстрі і потрохи всіх так треба викривати і піддавти резонансу.Думають, що народ забув, ні! Злочини терміну давності не мають! Так треба по кожному кандидату пройтися!
  Скоти ви маєте сидіти на лаві підсудних!

  Reply
 • 18.10.2015 at 21:40
  Permalink

  Караюсь, мучуся… але не каюсь!

  Reply
 • 24.10.2015 at 21:37
  Permalink

  ага просив своїх підлеглих учителів най за нього агітують і голосують, бо він дорожку засфальтовав коло коледжу. низько і цинічно.
  думає што люди уже докус дурні і наівні як він.

  Reply
 • 17.05.2016 at 21:41
  Permalink

  Нині на засіданні профільної комісії з земельних питань у міській раді, яку очолює цей “дуже учений” директор гуманітарного педагогічного коледжу(педучилища) одного на усе Закарпаття, Кушнір збіситися хотів, як побачив операторі із відеокамерою одного із видань, якимй прийшов фіксувати хід засідання цієї “найважливішої” комісії ЄЦ (землі, нерухоміст).
  Цей хитрий лис, шовгор найбільшої шахрайки у свій час, заступника усіх мерів, у мукачеві Анни Іваницької, роками очолює цю комісію, він як ніхто знає маніпулювати ювелірно документами, справами на мільйони, шкурні питання, які він вміє втілювати у реальність. Цей депутат міськради має стільки майна, земель, нерухомості (в т.ч. на підставних осіб, родичів, дочку, сина), як майже самі Балоги. Це невігласи, які своїми діями давно себе дискредитували та скомпроментували на своїх посадах та у статуцсі депутатів.
  Подіні Кушніри, Іваницькі, Федіви, Лендели Золії, Маняки мають давно сидіти в тюрмах!!!
  рано чи пізно кара Божа їх настигне!

  Reply
 • 17.05.2016 at 22:02
  Permalink

  то не удівітєльно, що голова земельної комісії міськради Кушнір Іван, чоловік сестри відомої мукачівської аферистки Аці іваницької, яка його колись і наладила у ратушу, впродовж багатьох років займається корупційними схемами, має у власності безліч майна, земельних ділянок, комерційних закладів і при тому, що це звичайний директор педучилища (коледжу МДУ), що належить до мукачівського університету. Де рктор мду корупціонер і шахрай завалив і злив вуз балогам на дерібан, на парах студентів немає, по 2 студенти, читають цим двом лекції і викладачів треба скорочувати. штат за хабарі роздули, науку перетворили на бізнес, і в той час як іде борьба із корупціонерами.Ще сі двоє потят Кушнір і Щербан сфальшували і сфабрикували останні вибори у міськраду, усі студенти під примусом і приводом у гуртожитках голосували за своїх директорів , то не біда що використовують адмінресурс у своїх власних інтересах. ВСе ОК!

  Reply
 • 18.05.2016 at 13:50
  Permalink

  сись Іван не лем заслужений учитель України, він ще й прикупив на пенсію собі кандидатську ступінь, най ся пак діточки його бавлять із рукописами такого “видного корифея”.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *