В Чопського прикордонного загону – новий керівник

ЧаплінськийНачальник регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Володимир Плешко представив персоналу Чопського прикордонного загону нового командира. Ним став полковник Іван Чаплінський.

Звертаючись до новопризначеного начальника загону Володимир Плешко наголосив, що, перш за все, свої зусилля прикордонники повинні спрямувати на перекриття кордону для нелегалів та контрабанди. При цьому обов’язково слід зважати на той факт, що через наплив мігрантів Угорщина максимально закриває свій кордон. Відтак не виключено, що нелегальні мігранти можуть рушити в сторону словацького та польського рубежів. А допомогти у вирішенні багатьох питань може плідна співпраця з місцевою владою та усіма правоохоронними органами регіону. Зі своєї сторони начальник Західного регіонального управління пообіцяв новому керівникові усіляку підтримку, особливо в наведенні порядку на кордоні та серед персоналу загону, повідомила прес-служба Чопського прикордонного загону.

Довідка:

Полковник Чаплінський Іван Павлович народився 3 квітня 1976 року на  Хмельниччині. Військову службу почав у 1994 році в лавах Збройних Сил України. У 2000 році закінчив Національну Академію Прикордонних військ України за спеціальністю  «службове застосування частин та підрозділів прикордонних військ, правознавство», а у 2010 році закінчив Національну академію Державної прикордонної служби України за спеціальністю «охорона та захист державного кордону».

З 2001 року служить на  різних офіцерських  посадах. Остання з них – перший заступник – начальник штабу Львівського прикордонного загону.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *