В Чопі влада та криміналітет злились в екстазі (ВІДЕО)

пістолетПро це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Лора Приходько.

ГО “СНК-Чоп” змусила обласну міліцію Закарпаття провести справжню спецперевірку членів громадського формування “Самооборона Майдану” яке було засновано відомими кримінальними елементами разом із чиновниками чопської міської ради. Чопська владна верхівка продемонструвала громаді, що злиття з криміналітетом не суперечить нормам її моралі.
Підозріла войовнича організація, що була створена всупереч нормам законодавства України, та була призвана захищати саме ВЛАДУ.
Так, принаймні, повідомив нам під відеозапис активний член та засновник організації, Алчинов Едгар. У Чопі жодного дня не було жодних Майданів.
Який Майдан збирались обороняти кримінальні авторитети? Від кого саме ? У який спосіб? Відповіді на питання є очевидними для мешканців нашого маленького прикордонного містечка.
Така народна і вся така Майданна, чопська царська влада, від тваринного страху втратити владу і бюджетне корито, вирішила підтягнути для своєї САМООБОРОНИ відвертих злочинців. Офіційно. Публічно. Гучно.
Жити в Чопі стає небезпечно. Схоже, що нашим царям зовсім зірвало дах.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *