В Чопі шахраї-“чародії” обікрали двох пенсіонерок

порчаВ місті Чоп шахраї обікрали домівки двох літніх жінок. У обох випадках потерпілі описують одних і тих же людей. Увійшовши в довіру, зловмисники зайшли до осель пенсіонерок, вели з ними бесіди, обіцяли «зняти порчу», а також просились трохи пожити…

Перше повідомлення до працівників Ужгородського райвідділу міліції надійшло від 61-річної мешканки м.Чоп. Пенсіонерка просила правоохоронців розшукати невідомих чоловіка та жінку, які напросившись до неї додому, запропонували їй зняти порчу. За деякий час «гості» пішли, а заявниця виявила відсутність своїх 600 долларів США та 2000 гривень.

Наступною до правоохоронців звернулася 77-річна сусідка заявниці. Як і у вище наведеному випадку невідомі чоловік із жінкою, напросилися до пенсіонерки додому. Незнайомці просили господарку надати їм житло. Наостанок, пообіцяли літній жінці повернутись… В цьому випадку, з квартири жінки зникли 5000 гривень та золотий ланцюжок.

При спілкуванні з міліціонерами обидві потерпілі описують одних і тих же людей. Зараз співробітниками Ужгородського райвідділу міліції вживаються заходи для встановлення місцезнаходження шахраїв та їх затримання, – йдеться у повідомленні Ужгородського РВ УМВС.

З метою недопущення подібних випадків, правоохоронці звертаються до громадян: нівякому разі не впускати незнайомців до своїх домівок, просити їх документи, адже вони можуть представлятися працівниками різних державних установ. Намагайтеся не вступати з ними в тривалий словесний контакт. Адже шахраї, крім крадіжок, вправно користуються методами навіювання. Зазвичай шахраї ошукують надміру довірливих громадян, переважно людей похилого віку. Зловмисники використовують різні методи шахрайства: пропонують «зняти порчу», або під різними приводами просяться в помешкання. Як наслідок – з помешкань громадян зникають гроші та коштовні речі.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *