В Чопі розпочала роботу патрульна поліція (ВІДЕО)

З 24 березня місто Чоп буде розділено на два квадрати, за якими буде закріплено два екіпажі патрульної поліції. Про це на представлені патрульної поліції міста залізничників повідомив керманич структури Юрій Марценишин.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області, міський голова Чопа Валерій Самардак розповів, що перемовини з правоохоронцями щодо такої ініціативи почали вести ще місяць тому. На спільній зустрічі з керівництвом Національної та патрульної поліції було вирішено запустити такий проект.

Місцеві жителі позитивно поставилися до того, що місто патрулюватимуть правоохоронці. Найбільший захват новенькі машини та люди у формі викликали у найменших жителів Чопа. Діти задавали чимало питань полісменам. Ті, скориставшись ситуацію, взяли слово з школярів, що дорогу вони переходитимуть завжди пильно.

Насамкінець, Сергій Князєв звернувся до місцевих жителів із проханням попервах не судити молодих поліцейських суворо, а дати їм час освоїтися на вулицях міста. До слова, патрулі, які приступили до роботи в Чопі, мають досвід патрулювання в Ужгороді та Мукачеві.

поліція

поліція

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *