В Чопі громадськість створила місцеву Федерацію футболу (ВІДЕО)

самардакМісто Чоп завжди славилося своїм футболом. Вихідці із чопського футболу захищали та захищають кольори відомих футбольних клубів не лише нашої держави, а інших країн світу.
У нашому місті для потреб мешканців Львівська залізниця побудувала прекрасний стадіон. На його полі чопський футбольний клуб «Локомотив», який у минулому році відсвяткував своє 75-ліття, отримував значні перемоги та зазнавав гірких поразок.

Завжди для повноцінного функціонування чопського футболу існувала тісна співпраця Львівської залізниці та міської влади, якої на жаль, сьогодні немає. На початку минулого року лише завдячуючи ініціативним мешканцям міста та окремим спонсорам вдалося знову відновити діяльність цього клубу та його участь в чемпіонаті Закарпатської області. Братиме ФК «Локомотив» участь у чемпіонаті області і цього року, але сьогодні існує ще безліч різних питань та проблем, які необхідно вирішувати для нормального розвитку чопського футболу.
Саме для відновлення кращих традицій футбольного Чопа та вирішення болючих чопських футбольних проблем, вперше в історії нашого міста було створено Громадську організацію «Федерація футболу міста Чоп».
На початку лютого цього року в актовому залі стадіону «Локомотив» відбулася установча конференція міської федерації футболу.
На ній було одноголосно обрано головою організації Валерія Володимировича Самардака та інші структурні і виконавчі органи.
Щодо конкретних планів діяльності міської організації «Федерація футболу міста Чоп» редакція нашого видання взяла інтерв’ю в голови організації, Самардака Валерія Володимировича.

Валерію Володимировичу, вперше в історії нашого міста було створено ГО «Федерація футболу міста Чоп». Скажіть, будь ласка, для чого було створено цю організацію та яку мету ставить вона перед собою?
По-перше, громадську організацію створено для забезпечення та сприяння зростання рівня і масовості футболу в нашому місті на основі консолідації і координації зусиль громадян та організацій зацікавлених у цьому.
По-друге, для організації та проведення футбольних змагань різного рівня. Представляти інтереси нашого міста у відносинах з федерацією футболу Закарпаття та України та забезпечити гідне представництво міста Чоп у різних футбольних співтовариствах.
По-третє, максимально долучати органи місцевого самоврядування до розвитку футболу в місті, адже у нас повинна бути спільна мета – розвиток дитячого футболу та здоров’я цілої громади.
По-четверте, розробити та забезпечити реалізацію Програми розвитку дитячого футболу. Успішна реалізація програми на теренах нашого міста призведе до загального оздоровлення нашої молоді та зменшить негативний вплив вулиці на дітей. Потрібно піднімати дитячий футбол – це основний пріоритет федерації, щоб через максимально короткий термін часу в нашій головній міській команді ФК «Локомотив» грала значна більшість чопських вихованців футболу.
По-п’ятє, крім максимальної уваги дітям та юнацтву не слід також забувати за наших чопських ветеранів футболу. Саме вони творили історію та славу чопського футболу. Честь їм та хвала! До речі, в серпні цього плануємо провести міжнародний ветеранський футбольний турнір.
Але найголовніше завдання – це відновлення духу чопського футболу. Спільними зусиллями ми зробимо це. Я вірю в це.

Валерію Володимировичу, які найближчим часом плануєте провести футбольні турніри?
Ми планували провести уже 22 лютого цього року дитячий турнір з міні-футболу в місті Чоп на честь героїв АТО. Але, на жаль, два рази його уже переносили. Причина – нестабільна епідеміологічна ситуація в місті, або ж просто – грип! Цей вірус не дає можливості зібрати дітей. Найближчим часом цей турнір буде обов’язково проведений. Адже проведення такого турніру – це активний відпочинок дітей, набуття ігрової практики маленькими футболістами, зміцнення товариських зв’язків та пропаганда здорового способу життя. Але найголовніше – це вшанування та подяка хлопцям, які воювали та воюють в зоні бойових дій АТО, адже турнір включає в себе і конкурс на кращий дитячий малюнок-оберіг для наших військових.
Крім того, протягом року уже заплановано провести достатньо велику кількість різноманітних футбольних турнірів, навіть і міжнародний ветеранський футбольний турнір.

Багато мешканців міста знають Вас як ініціативного міського активіста та мецената. Ми знаємо, що крім ГО «Федерація футболу міста Чоп» Ви очолюєте ще й інші міські громадські організації, берете активну участь в політичному життя міста. Саме завдячуючи Вашій плідній праці, сотні рибалок, уже другий рік поспіль мають можливість рибалити на нашій прикордонній річці Тиса. Щоб Ви хотіли побажати мешканцям Чопа.
Незважаючи на політичні пристрасті, віросповідання чи національність у нас всіх повинна бути одна мета – ми повинні жити для блага нашого міста та його мешканців. Тому бажаю всім містянам здоров’я, миру в нашій державі та спокою в прекрасному нашому містечку. Вірю, що лише разом ми зможемо подали тимчасові трудності, які виникли перед нашою громадою зараз.
А тому запрошую всіх небайдужих мешканців приходити на футбольні турніри, підтримувати наших хлопців та сприяти в розвитку чопського футболу.
Впевнений, що новостворена міська федерація футболу плідно працюватиме на спортивній ниві заради кращого майбутнього наших дітей.

Мій Чоп

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Чопі громадськість створила місцеву Федерацію футболу (ВІДЕО)

  • 02.03.2015 at 14:07
    Permalink

    Валера, молодець. Незважаючи на утиски царьки спокійненько робить свою роботу. Такого господарника потрібно місту.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *