Ужгородцям необхідно зробити запаси питної води

вода-котикПовідомляємо що, з п’ятниці на суботу (ввечері та вночі), працівниками дільниці експлуатації водовідведення КП «Водоканал м. Ужгорода», проводитимуться роботи для остаточної ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі провулка Соляного. В зв’язку з цим, 2 вересня, з 18:00 та до завершення робіт, буде припинено водопостачання з водозабору «Минай».

Без водопостачання залишається ВСЯ лівобережна частина міста (в тому числі, в прилеглі населені пункти та населені пункти що відносяться до Коритнянської сільської ради).

Крім того, в частині правобережної частини міста водопостачання також буде відсутнє, оскільки вони також забезпечуються питною водою з водозабору «Минай». Це стосується району обмеженого вулицями Митною – Собранецької – Єньківської (в тому числі, районів вулиць Загорської, Івана Франка, Щедріна, Довженка, набережної Незалежності).

Прохання до всіх зробити необхідний запас води!

Крім того:

– з відновленням водопостачання, по-можливості, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;
– не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

У разі виникнення аварійних ситуацій, звертайтесь в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгорода» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *