Ужгородський “Водоканал” разом з виконавчою службою проводять рейди для стягнення коштів з боржників

водоканал-УжгородЗавдяки цьому повернуто близько 200 тис. грн. боргів, повідомили в адміністрації підприємства.
Як вже повідомлялося, населення Ужгорода та Ужгородського району боргує КП «Водоканал м. Ужгорода» значну суму, що не дає можливість підприємству розраховуватися з ПАТ «Закарпатобленерго» за спожиту електроенергію. А це, в свою чергу, загрожує обмеженням подачі водопостачання населенню, від чого, незаслужено, страждатимуть також і ті споживачі, які справно платять за надані підприємством послуги.
Подібна ситуація викликає справедливе обурення серед громадян, які сумлінно сплачують рахунки за спожите водопостачання та водовідведення. Загострює ситуацію також і те, що, в переважній більшості, до категорії злісних неплатників, потрапляють споживачі, яких важко назвати малозабезпеченими, а малозабезпечені громадяни, такі як пенсіонери, навпаки, докладають усіх зусиль, щоб, у першу чергу, розраховуватися саме за комунальні послуги.
Це спонукає підприємство до прийняття рішучих правомірних мір по стягненню заборгованостей зі злісних неплатників. За останній час подано заяв та позовів до суду на суму понад 1,7 млн. грн.
Ще одним з напрямків роботи з боржниками, крім рейдів із державними виконавцями, є постійна робота водної інспекції КП «Водоканал м. Ужгорода» по відключенню боржників від системи центрального водовідведення та обмеження водопостачання. До прикладу, в середу такі заходи проводилися по вул. Грушевського в будинках 35 і 39, загальна сума заборгованості в яких складає відповідно 59 934,00 та 35 203,57 грн.
Адміністрація КП “Водоканал м. Ужгорода”
Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *