Ужгородський військком Журавльов зустрівся з батьками призовників (ФОТО)

Сьогодні в приміщенні Коритнянської сільської ради відбулася зустріч військового комісара Ужгородського ОМВК, підполковника Миколи Журавльова з батьками призовників строкової служби. На заході були присутні молоді військовослужбовці батальйону Національної Гвардії України, які розповіли про реалії військового життя та відповіли на питання батьків, що турбуються про службу своїх дітей.

Микола Журавльов повідомив, що цій категорії військовослужбовців виплачується одноразова матеріальна допомога у сумі 2900 гривень, забезпечується безкоштовне медичне страхування, 3-разове харчування та забезпечення речовим майном.

Також військком розповів про домовленість з великими підприємствами регіону на предмет того, що вони прийматимуть майбутніх захисників Вітчизни на роботу і за тими зберігатиметься щомісячна заробітна плата на протязі всього сттроку служби.

Так як зараз триває призовна кампанія на строкову військову службу в Збройні сили України (ЗСУ), а з 1 червня призовників почали набирати на службу до Нацгвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби спецтранспорту, призову підлягають громадяни України, яким на момент відправки у військову частину виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення чи відстрочку від військової служби. Призовники з вищою освітою будуть служити один рік, без – півтора року.
Підполковник Микола Журавльов наголосив, що призовники будуть проходити службу виключно за межами зони АТО.

журавльов журавльов2

Loading...