Ужгородський військком Журавльов вручив колективу обласного драмтеатру символічну чашу (ФОТО)

Вчора, 19 квітня, в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі відбувся святковий концерт, приурочений до 70-ї річниці Ужгородського міського об’єднаного військового комісаріату та другої річниці початку військової операції з очищення України від російських бандформувань.

Розпочався захід у вщерть заповненому залі з вітального слова військового комісара, підполковника Миколи Журавльова та вручення нагород військовослужбовцям, які брати участь у антитерористичній операції на Сході нашої країни та волонтерам. Військком також  подякував колективу драмтеатру за підтримку  і подарував закладу символічну чашу з зображенням воїнів АТО.

Опісля військовослужбовців та гостей вітали студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Юні артисти виконували тематичні пісні та танці, співали про любов та вірність, про патріотизм та красу навколишнього світу.

Ведучими вечору були співачка та викладач коледжу, а за разом і організатор концерту, Маріанна Сухолова та ведучий і шоумен Мірко Вечір.

При публікації матеріалу використано фото з “Голосу Карпат”

 

театр театр2

театр3 театр4 театр5 театр6 театр7 театр8 театр9 театр10 театр11

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *