Ужгородський військком Журавльов не збирається йти в депутати

журавльовмв1Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.
Пане Геннадій Москаль, не шукайте ворогів там де їх нема. Ужгородський військовий комісар Микола Журавльов не збирається йти в депутати, ваші нашіптувачі вводять голову ОДА в оману, а ви озвучуєте недостовірні речі. Краще сконцентруйтесь на нагальних проблемах сьогодення та боротьбою з місцевим олігархічним кланом, громадськість готова підтримати такі починання керівника області. Не раджу і вам брати участь у виборчих перегонах, бо той високий запас довіри у очах закарпатців, який ви маєте зараз, може швидко розтанути під непосильним тягарем недовіри до політсили, котра відповідальна за зубожіння мільйонів українців.
Микола є максималістом в житті і робить все на совість, ніколи не ховається за чужими спинами, а завжди знаходиться на вістрі всіх подій, як у мирному житті, так і на передовій війни з російськими окупантами. Не його вина в тому, що змушений по потягам розшукувати ухилістів, займаючися роботою, яку мають виконувати органи державної влади та місцевого самоврядування. До речі, за місяць після повернення Журавльова з АТО, Ужгородський ОМВК збільшив кількість мобілізованих у чотири рази, в значній мірі за рахунок добровольців, яких військком надихнув власним прикладом.
В Закарпатській області ворожими силами запущений механізм з дискредитації мобілізації до лав Збройних Сил України, спецслужби Росії та деяких інших країн проводять роботу з дестабілізації ситуації в краї та нарощування напруги в регіоні.Геннадій Генадійович, ви повинні стати людиною, яка може об’єднати здорові сили для боротьби з загрозами та викликами нашій незалежній Україні у Закарпатті, але для цього повинні спертися на всі патріотичні організації та формування, а не тільки на тих, які улесливо заглядають у вічі новій владі, маючи на увазі задоволення власних меркантильних інтересів.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *