Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТУ достойно виступив на Всеукраїнській олімпіаді з «Виробництва харчової продукції» (ФОТО)

Студентка III ВХП «А» курсу  Ужгородського торговельно-економічного коледжу  КНТЕУ Суботіна Олександра (переможниця  I та II етапів олімпіади місцевого та обласного рівнів) достойно представила коледж на III етапі Всеукраїнської олімпіади серед студентів I-IIрівня акредитації з «Виробництва харчової продукції», який проводився з 18 по 20 травня 2016р. у м. Івано-Франківськ.

Учасницю було відзначено на олімпіаді  Дипломом та Грамотою за високий рівень з фахової майстерності. Викладачі навчального закладу, що готували та супроводжували учасницю -Пічкар М.М. та Куклишин М.І., теж були нагороджені Грамотами за фахову підготовку студентів.

Прикро, але наразі проблемним є питання студентського гуртожитку УТЕК КНТЕУ, який хочуть приватизувати мешканці, які там проживають. Хоча проживають у гуртожитку сім’ї, які у свій час поселилися тимчасово на прохання відповідних структур та установ. Більшість із них не мають ніякого відношення до коледжу.

Наразі ситуація  досить непроста, оскільки є мешканці, яким дійсно нема куди подітися, але є і такі , які отримали квартири, побудували будинки, а блоки у даному будинку хочуть залишити за своїми родичами або дітьми.

Враховуючи те, що протягом останнього року мешканці хочуть приватизувати належну Міністерству освіти будову –рішення буде за судом. Тільки виникає питання: А де мають проживати студенти, які навчаються в коледжі та інституті КНТЕУ? Тоді, давайте приватизуємо всі гуртожитки в місті.

Особам, які хочуть приватизувати студентський гуртожиток, слід задуматися, що ,можливо, їхні діти, вступивши до ВУЗу  у сусідніх регіонах України, не отримають гуртожитки , оскільки гуртожитки будуть приватизовані «активними» особами.

Вітаємо команду УТЕК  КНТЕУ з перемогою. Бажаємо наснаги та нових здобутків. Хочемо побажати, щоб студентський гуртожиток залишився за ними.

М. Зарічна

кнту кнту2 кнту3 кнту4 кнту5

Loading...