Ужгородський суд спростував слова Балоги про корупцію Ратушняка (ДОКУМЕНТ)

Завершився судовий розгляд у позові Сергія Ратушняка щодо поширення недостовірної інформації зі звинуваченням у корупції.Про це повідомляє Голос Карпат.

Рішенням судді Ужгородського міськрайонного суду Леміш  О.М. була спростована наступна інформація:

“… Зокрема, за дозвіл на початок співпраці з австрійською групою AVE, яка мала намір надавати сміттєзбиральні послуги, екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк … просив хабара в розмірі 1 млн.евро…”

Це цитата тодішнього голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги під час зустрічі на Виноградівщині. Пряму мову з елементами наклепу зафіксувала камера Голосу Карпат. Суд визнав інформацію, озвучену Іваном Балогою перед десятками присутніх депутатів, активістів та представників ЗМІ, недостовірною.

Нагадаємо, у 2014 році тодішній голова Закарпатської обласної ради Іван Балога зустрівся з громадським активом Виноградівщини для вирішення “сміттєвої кризи”. У своєму виступі він звинуватив двох мерів Ужгорода у корупції. Відтак екс-очільник Ужгорода Сергій Ратушняк подав позов для захисту честі, гідності і ділової репутації. Справа затягнулася на майже два роки, після чого суддя Ужгородського міськрайонного суду Леміш О.М. частково задовольнила позов Сергія Ратушняка, однак не притягла до відповідальності Відповідача 1 – голову Закарпатської облради у 2014 році Івана Балогу.

Натомість було прийняте “соломонове” рішення: просто зобов’язали ЗМІ (Відповідач 2), який опублікував відео з прямою мовою Івана Балоги, спростувати цей же наклеп.

Варто відмітити, що звинувачення в корупції своїх політичних ворогів Іван Балога озвучив не виключно журналісту під час інтерв’ю. Вони звучали перед кількома десятками присутніх у залі депутатів різних рівнів, активісті та представників ЗМІ.

рата

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *