Ужгородський семінар ветеранських організацій Закарпаття і Кошіце (ФОТО)

Наприкінці другої декади червня в місті над Ужем зустрілися ветерани Закарпатської обласної організації ВСУВ (Всеукраїнської спілки учасників війни) і Словацького Союзу борців проти фашизму.

З доповіддю «Початок Великої Вітчизняної війни. Героїзм і мужність радянських прикордонників» виступив В.Бужан. В обговорені питання про початок війни 22 червня 1941 року, несподіваний і віроломний напад фашистської Німеччини на Радянський Союз виступили ветерани дружніх слов’янських країн.

Відтак 22 червня відбулися планові заходи, заходи присвячені пам’яті радянських воїнів, прикордонників, мешканців прикордоння котрі загинули від рук німецько-фашистських загарбників під час віроломного нападу на СРСР. А ще відбулося покладання вінків і квітів на Пагорбі Слави в обласному центрі. До масових заходів були залучені діти і внуки ветеранів.

Щодо подальших планів — то в липні 2015 року спільно зі словацькими ветеранами хочемо провести заходи, присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Яна Налепки-Репкіна в Чернівцях. Відвідаємо в цьому місті школу імені Героя Радянського Союзу Яна Налепки і музей його імені.

На семінарі ж 22 червня в славному Ужгороді Володимир Бужан вручив голові ревізійної комісії підполковнику Костянтину Подольскому медаль «95 років прикордонної охорони» і поздоровив ветерана з днем народження.

Почесна відзнака «Всеукраїнський Союз учасників війни» від імені генерал-полковника В.Воронцова вручена В.Бужаном нашим друзям і партнерам — словацьким ветеранам і відповідальному секретарю Закарпатської обласної організації ВСУВ Тетяні Ліва.

Володимир БУЖАН,

член Президії Всеукраїнської спілки учасників війни, голова Закарпатської обласної організації ВСУВ.

бужан

На знімку (зліва направо): Володимир БУЖАН вручає медаль підполковнику прикордонних військ у запасі Костянтину ПОДОЛЬСЬКОМУ; старшина прикордонних військ запасу Тетяна Ліва; голова Східно-Словацької організації Європейського слов’янського союзу Володимир МЕЗЕНЦЕВ.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *